0
Pagaidām grozs ir tukšs

Bestsellers

Privātuma politika

Label: Name1

Vadītājs un tā kontaktinformācija
Personas datu apstrādes pārzinis: SIA “ArtClassic” reģistrācijas numurs 40203430431, juridiskais
adrese: Purvciema iela 26 - 36, Rīga, LV-1035.
Mūsu kontaktinformācija jebkuriem jautājumiem saistībā ar personas datu apstrādi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Jebkurus ar personas datu apstrādi saistītus jautājumus var uzdot, izmantojot šo kontaktinformāciju vai sazinoties ar mūsu juridisko adresi.
Izmantojot mūsu tiešsaistes veikala pakalpojumus un pērkot tajā preces, jūs piekrītat apstrādāt un uzglabāt savus personas datus.
SIA “ArtClassic” (turpmāk - "mēs", "mums", "mūsu") apņemas apstrādāt tikai tādus personas datus, kas nepieciešami mūsu darbības veikšanai, normatīvo aktu un līgumsaistību ievērošanai, kā arī tiesisko interešu nodrošināšanai. Mēs apstrādājam jūsu personas datus saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem, tostarp Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas regulē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Esam veikuši visus nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, kas nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību no nejaušas izpaušanas, apmaiņas vai citas nelikumīgas datu apstrādes.


Personas datu apstrādes nolūki
Reģistrēšanās mūsu interneta veikalā sniedz iespēju saņemt atbilstošas akcijas un pakalpojumus, kā arī piedāvāt citas priekšrocības un privilēģijas. Lai reģistrētu Jūs mūsu interneta veikalā, mums ir jāapstrādā Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Lai identificētu Jūs kā preču pircēju/saņēmēju, izrakstītu rēķinu, nodrošinātu preču piegādi un izpildītu citas saistības, kas izriet no noslēgtā līguma, mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adrese un norēķinu informācija.
Mēs apstrādājam jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai nosūtītu jums darījumu informāciju un administratīvo informāciju, piemēram, reģistrācijas vai pirkuma apstiprinājumu, gaidīšanas atgādinājumu par pirkumu vai produkta piegādes informāciju.

Personas datu uzglabāšanas laiks
Mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekš minēto apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien piemērojamie tiesību akti nepieprasa vai neatļauj ilgāku glabāšanas laiku. Ja dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz jūsu atļauju, tie tiks apstrādāti tik ilgi, kamēr jūsu atļauja ir derīga, un tā nav atsaukta.


Personas datu pārsūtīšana
Lai izpildītu savas saistības pret Jums, mēs nepieciešamības gadījumā varam nodot Jūsu personas datus darījumu partneriem (datu apstrādātājiem), kuri mūsu vārdā veic nepieciešamo datu apstrādi, piemēram, IT infrastruktūras izstrādātājiem, mārketinga aģentūrām, līzinga kompānijām, kurjerpakalpojumiem. , maksājumu sistēmu pārvaldnieki u.c. Šiem uzņēmumiem saskaņā ar likumu un mūsu sadarbības līgumu ir pienākums aizsargāt Jūsu personas datus un apstrādāt tos tikai saskaņā ar mūsu
norādītajiem mērķiem.
Pēc pieprasījuma mēs varam nodot jūsu personas datus valdībai un tiesībaizsardzības iestādēm, lai aizsargātu jūsu likumīgās intereses, izstrādājot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Personas datu apstrādes vieta
Mēs galvenokārt apstrādājam jūsu personas datus ES / EEZ, un jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti ārpus ES / EEZ, ja vien mēs neapstrādājam personas datus, izmantojot sīkfailus. Uzziniet vairāk par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to, kā mainīt savas preferences šeit.

Jūsu tiesības uz personas datu apstrādi
Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas likumdošanu Jums ir tiesības:
1) piekļūt saviem personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi;
2) pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai labot tos pats, ielogojoties savā profilā;
3) dzēst savus personas datus (“tikt aizmirstam”), ja vien likums nenosaka mums šos datus glabāt;
4) atsaukt iepriekš doto piekrišanu datu apstrādei;
5) ierobežot Jūsu datu apstrādi – tiesības pieprasīt, lai mēs uz laiku pārtraucam visu Jūsu personas datu apstrādi;
6) pieprasīt savu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības nodot šos datus citam pārvaldniekam (datu transportēšana);
7) vērsties Datu valsts inspekcijā. Pieprasījumu savu tiesību īstenošanai var iesniegt, aizpildot veidlapu klātienē mūsu veikalā pēc adreses: Aspazijas bulvāris 24, Rīga, LV-1050, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), vai nosūtot elektronisku pieprasījumu, izmantojot drošu elektronisko parakstu.


Mēs varam veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Grozījumi stājas spēkā pēc to publicēšanas tīmekļa vietnē. Jūs esat atbildīgs par šīs Privātuma politikas periodisku pārskatīšanu, lai būtu informēts par izmaiņām.